• Mon - Sat 8.00 - 18.00
  • +355 67 50 11 110

Rreth Nesh

[vc_row css=”.vc_custom_1445496852478{margin-top: 40px !important;margin-bottom: 51px !important;}”][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-right”][vc_single_image image=”1508″ img_size=”full” stm_fancybox=”yes” css=”.vc_custom_1505823031765{margin-bottom: 35px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-left”][vc_column_text]

Miresevini ne SPEED RENTAL CAR

Speed Rental Car, Agjensi makinash me qera, lider ne Tirane per standardet e larta te shërbimit me çmimet më të ulëta. Rental car agency in Tirana

Speed Rental Car është lider i makinave me qera me  kosto të ulët në Shqipëri. Ne perdorim markat si Volkswagen, BMW, Toyota, Mercedes – Benz, etj. Makinat tona jane te pajisura me Airbag, ABS, Klima, Radio Cd- AUX- USB. Te gjitha makinat tona konsumojne 5-6 litra karburant per 100 Km.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1445594570930{margin-bottom: 83px !important;}”][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-right”][vc_column_text css=”.vc_custom_1506178984991{margin-bottom: 23px !important;}”]

SHERBIMET TONA

[/vc_column_text][vc_separator css=”.vc_custom_1445496980428{margin-bottom: 19px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1506181487720{margin-bottom: 24px !important;}”]Ne punojme vazhdimisht për të ofruar shërbim profesional për të gjithë klientët në mënyrë që ta bëjme më të  shpejtë dhe  te lehte rezervimin e makinave.


Sherbimi i shpejte dhe pergjigja ne kohe reale ndaj klienteve ne rezervimin e makinave eshte celesi yne i suksesit. Speed Rental Car ka nje ekip te trajnuar dhe me pervoje ne fushen e makinave me qera. Automjetet tona jane te siguruara dhe me sherbime te kryera ne kohe reale. 
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-left”][vc_single_image image=”1510″ img_size=”full” stm_fancybox=”yes” css=”.vc_custom_1505824025470{margin-bottom: 35px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1445594570930{margin-bottom: 83px !important;}”][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-left”][vc_single_image image=”1569″ img_size=”full” stm_fancybox=”yes” css=”.vc_custom_1506196235337{margin-bottom: 35px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ el_class=”stm-col-pad-right”][vc_column_text css=”.vc_custom_1506179742074{margin-bottom: 23px !important;}”]

VIZIONI

[/vc_column_text][vc_separator css=”.vc_custom_1445496980428{margin-bottom: 19px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1506181412768{margin-bottom: 24px !important;}”]Speed Rental Car konkuron ne tregun e makinave me qera duke ofruar sherbimet me te larta me cmimet me te uleta ne dispozicion.

Ne ofrojme metodat me efikase te transportit ne dispozicion te klienteve tane. Speed Rental Car kryen investime te perhershme ne tregun e automjeteve duke ofruar per klientet makina te markave & modeleve me te fundit. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1445583749143{margin-bottom: 83px !important;padding-top: 48px !important;padding-bottom: 31px !important;background-color: #232628 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”GALLERY” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][stm_color_separator css=”.vc_custom_1445510911464{margin-top: 17px !important;margin-bottom: 25px !important;}”][stm_carousel image_size=”270×280″ images=”1656,1657,1658,1660″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_column_text]

Speed Rental Car, Agjensi makinash me qera, lider ne Tirane per standardet e larta te shërbimit me çmimet më të ulëta. Rental car agency in Tirana

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]